Jak se vyznat v množství virtuálních měn a nepadnout do pasti technikálií | E15.cz

NA TISÍC PROCENT: Jak posoudit nabídku virtuálních měn a nepadnout do pasti technikálií

Redakce E15 zakouší strasti a slasti kryptoměn na vlastním testovacím portfoliu.
Redakce E15 zakouší strasti a slasti kryptoměn na vlastním testovacím portfoliu.
• 
ZDROJ: e15

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Některé projekty v experimentálním redakčním kryptoportfoliu už dosáhly tisíciprocentních výnosů, vyplývá z pravidelného náhledu cvičného portfolia. Pravda, při nynějším euforickém naladění trhu není až tak obtížné mít šťastnou ruku. Zatím neúspěšní investoři možná usilovně hledají nepříliš rozšířenou virtuální měnu, která na svůj hvězdný moment teprve čeká. Snadno jim přitom uniknou důležité souvislosti, v býčím trhu se chování držitelů digitálních mincí o racionalitu příliš neopírá.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video