Bitcoin jako cesta ke štěstí? Dán se chlubí svým životem | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

OBRAZEM: Spekulací s bitcoiny k pohádkovému životu? Dán se chlubí svým životním stylem

fry

Jonas Hornehøj pracoval v Kodani jako barman, jenže před časem polovinu svých úspor vložil do bitcoinu a pravidelná spekulace s kryptoměnami mu nyní dle jeho vlastních slov stačí na život plný cestování. Tvrdí, že si takto pohodlně vydělá na nomádský život s měsíčním rozpočtem zhruba 58 tisíc korun. Zároveň ale uznává rizikovost spekulací s virtuálními měnami. Vzhledem k jejich volatilitě je Dánova situace ostatně spíše výjimkou, nemalé množství lidí na odhadování pohybu kurzů prodělá. Podívejte se, co dle Hornehøjova mínění znamená žít snový život.

Autor: fry
 

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!