Bitcoin jako cesta ke štěstí? Dán se chlubí svým životem | E15.cz

OBRAZEM: Spekulací s bitcoiny k pohádkovému životu? Dán se chlubí svým životním stylem

fry

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Jonas Hornehøj pracoval v Kodani jako barman, jenže před časem polovinu svých úspor vložil do bitcoinu a pravidelná spekulace s kryptoměnami mu nyní dle jeho vlastních slov stačí na život plný cestování. Tvrdí, že si takto pohodlně vydělá na nomádský život s měsíčním rozpočtem zhruba 58 tisíc korun. Zároveň ale uznává rizikovost spekulací s virtuálními měnami. Vzhledem k jejich volatilitě je Dánova situace ostatně spíše výjimkou, nemalé množství lidí na odhadování pohybu kurzů prodělá. Podívejte se, co dle Hornehøjova mínění znamená žít snový život.

Jak to chodí na letišti: Přijeďte s velkým předstihem a připravte se na několik kontrol >>>

Autor: fry

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video