Těžba kryptoměn může sloužit i k vytápění domu | E15.cz

Zdroj zisku i tepla v jednom. Těžbou kryptoměn si lze vytopit dům i v tuhých mrazech

Část z těžebních počítačů TGTMining
Část z těžebních počítačů TGTMining
• 
ZDROJ: david hanuš

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Virtuální mince nejsou jediným produktem těžby kryptoměn typu bitcoin či ether. Šikovní "mineři" si mohou zajistit nejenom plnou virtuální peněženku, ale i vytápění svého domova. Jedním z takových je i Tomáš Kopecký, který stojí za projektem TGT Mining zprostředkujícím investice do těžby. 

Těžit kryptoměny doma má ale podle Kopeckého mnoho úskalí, mimo jiné poměrně velkou hlučnost, která může u mnoha lidí způsobit bolesti hlavy.

„Spoustu lidí si vyzkoušelo dát do malého bytu tři čtyři těžební počítače, ale velmi záhy zjistili, že se s tím nedá bydlet. 

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video