Apple má představit nový iPhone 10. září, ve hře je i levnější verze | E15.cz

Apple má představit nový iPhone 10. září, ve hře je i levnější verze

Loňská premiéra nového iPhonu v Berlíně.
Loňská premiéra nového iPhonu v Berlíně.
• 
ZDROJ: CTK/AP

pav

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Příští model iPhonu by měl být představen 10. září. Společnost však zatím termín nepotvrdila – tradičně pozvánky na prezentace nových modelů rozesílá až týden předem. V souvislosti s novou generací populárního chytrého telefonu se spekuluje o levnější variantě.

Apple poslední dva roky představuje nové generace svého telefonu vždy na podzim. Letošní rok zřejmě nebude výjimkou, jak zjistil server AllThingsD.com (spadající pod Wall Street Journal).

Lze očekávat, že iPhone 5S bude mít pravděpodobně lepší procesor, vylepšený fotoaparát s dvojitým bleskem a možná také integrovanou čtečku otisků prstů. V souvislosti s uvedením nového iPhonu se už delší dobu spekuluje o levnější variantě označované jako iPhone 5C, která by měla oslovit především zákazníky z rozvojových zemích. Vietnamský blog tinhte.vn zveřejnil exkluzivní fotografie pravděpodobného „levného“ iPhonu.

Telefon iPhone bude uveden společně s iOS 7. Znamená to tedy, že se za přibližně čtyři týdny dočkáme oficiální verze nového operačního programu.

Autor: pav

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.