Bílý dům zvažuje, že odhalí recept na své pivo | E15.cz

Bílý dům zvažuje, že odhalí recept na své pivo

Bílý dům zvažuje, že odhalí recept na své pivo
Prezident Barack Obama pozval na pivo do Bílého domu šéfa bostonské policie Seržanta Jamese Crowleyho, harwardského professora Henry Louise Gatese Jr. a Víceprezidenta Joe Biddena.
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK

Bílý dům možná vyslyší volání některých lidí, kteří na něj tlačí přes internet s žádostí, aby zveřejnil recept na pivo vařené v sídle amerických prezidentů. Podmínkou ale je, že se k petici připojí dostatečný počet lidí.

O tom, že by Bílý dům mohl doposud nezveřejněný recept na vlastní pivo odtajnit, se na Twitteru zmínil mluvčí amerického prezidenta Jay Carney. K petici za zveřejnění receptury na prezidentské pivo se už přidalo na 4000 lidí. K tomu, aby mohli uspět, potřebují překonat hranici 25 tisíc.

V prezidentském pivovaru se vyrábí svrchně kvašené pivo s medovou příchutí, které prý obsahuje med sesbíraný včelami ze zahrad Bílého domu.

O existenci malého pivovaru v sídle amerických prezidentů, o níž se ví jen relativně krátkou dobu, se v posledních dnech opět začalo více hovořit v souvislosti s Obamovou . Do tisku se totiž dostalo, že současný nejmocnějších muž Spojených států produkci z tohoto pivovaru nabízí jako dárek některým svým stoupencům.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!