Box na Stodolní ulici | E15.cz

Box na Stodolní ulici

Jiří Podhájecký Ostrava

Ostrava viděla boxerskou exhibici pod širým nebem.

Přímo na ulici pod širým nebem na Stodolní ulici v Ostravě se uskutečnila boxerská exhibice, kterou pořádal Boxing Club Ostrava. „Jde nám především o propagaci našeho sportu,“ řekl trenér ostravských boxerů Jiří Kotiba.

Dunka boxoval po půl roce

Boxeři se divákům představili ve třech zápasech, kdy boxovali na dvě kola po třech minutách. V prním duelu soupeřili ostravští Milan Šátek a Robert Bilík a souboj dopadl nerozhodně. Poté do ringu vstoupili ostravský Lukáš Gorecki a Ivan Dunka z Prostějova. Zápas rovněž skončil remízou, ale na Dunkovi bylo vidět, že ve druhém kole už byl unavený. „Boxoval jsem po půl roce. Měl jsem problémy s plotýnkama a mám za sebou jen dva tréninky,“ uvedl Dunka. Třetí duel obstarali dva rivalové v kategorii do 81 kg. Domácí Marek Špringl a trojnásobný mistr republiky Petr Novotný z Prostějova. Zápas těsně vyhrál prostějovský boxer. Na závěr boxerské show ještě bojoval ostravský Jan Sojka s jedním z diváků. Zápas byl sice ukončen ještě v prvním kole, ale za odvahu dostal statečný muž lístky na koncert Lucie Bílé.

Autor: Jiří Podhájecký Ostrava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.