Byli stateční, pohotoví, obětaví. Hlasujte pro Hrdinu roku 2010 | e15.cz

Byli stateční, pohotoví, obětaví. Hlasujte pro Hrdinu roku 2010

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Milé čtenářky, milí čtenáři. Jsou lidé, kteří díky pohotovosti a obětavosti pomůžou druhým v nejkritičtějších situacích. Další obětují kus svého života, aby pro ostatní dosáhli něčeho mimořádného.

A někteří se dokážou statečně poprat s velkými životními překážkami a jít dál tam, kde by to ostatní vzdali. Všichni si zaslouží uznání a Sedmička by ráda jejich činy připomenula.

Každá z našich redakcí proto vybrala sedm lidí, kterým se něco takového v minulém roce podařilo. Všichni jsou bezpochyby hrdinové. Chtěli bychom vás však požádat, abyste nám pomohli vybrat čin, který nejvíc obdivujete.

Hlasujte na webu Sedmičky vpravo nahoře v záložce Hrdina roku

Záštitu nad soutěží převzal Lukáš Pollert, čehož si velice vážíme. Z olympijských her přivezl zlatou a stříbrnou medaili z vodního slalomu. Obě prodal a peníze věnoval na pomoc narkomanům.

Od té doby se účastnil řady dalších charitativních akcí. Včasnou pomocí při tréninku zachránil život tonoucímu kolegovi. Hlavně však každodenně pomáhá lidem jako lékař.

Na našich webových stránkách můžete pro svého hrdinu hlasovat. Nejprve v městském kole, které trvá do 20. března. Nominovaný s největším počtem hlasů postoupí do kola regionálního, které trvá do 10. dubna.

Z něj vzejde sedmička celorepublikových finalistů, o jejichž pořadí budou do 1. května rozhodovat všichni čtenáři Sedmičky.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video