Ekospol staví v Praze-Strašnicích a Praze-Kyjích

V dubnu zahájila společnost Ekospol výstavbu dvou bytových projektů s 323 byty, a to v Praze-Strašnicích a Praze-Kyjích.

První projekt Rezidence Strašnice se 102 byty se skládá ze dvou bytových domů s pěti až šesti nadzemními podlažími. Každý byt má terasu nebo balkon, část bytů má zasklené vytápěné balkony využitelné např. jako zimní zahrada. V posledním podlaží jsou umístěny velké byty s rozlehlými terasami s výhledem na Prahu. Parkování je zajištěno v suterénu domu, kde budou pro obyvatele domu parkovací stání i samostatné uzavřené parkovací boxy.

Druhý projekt v Praze 9-Kyjích s názvem Panorama Kyje s 221 byty je umístěn na náhorní plošině nad novou vilovou zástavbou. Vzhledem k tomuto umístění bude z většiny nových bytů dobrý výhled do okolí. Domy jsou 6- až 4patrové a byty v přízemí mají předzahrádky, které jsou stejně žádané jako byty s terasami umístěné v posledním patře.

U bytů Ekospolu jsou běžné laminátové plovoucí podlahy, obložkové zárubně, kvalitní vodovodní baterie, strukturovaná kabeláž v bytech a příprava pro zabezpečovací zařízení s možností připojení na pult centralizované ochrany.

Před zahájením stavebních prací bylo přes 50 % bytů v obou lokalitách prodáno. Projekt Rezidence Strašnice byl již v této fázi zahájení stavby prodán dokonce ze 75 %.