Fotbalisté přehráli Ostravu. Drží bronz | E15.cz

Fotbalisté přehráli Ostravu. Drží bronz

Štěpán Tomš

Boleslavským se proti Baníku daří. Porazili ho posedmé v řadě.

Po nedělní výhře 1:0 se FK Mladá Boleslav vyšvihl na třetí místo v tabulce. Jediná branka utkání padla v prvním poločase.
Ivo Táborský poslal míč velkým obloukem do pokutového území, kde ho hlavou prodloužil do brány Adrian Rolko.
„Ani jsem nevěděl, že se míč odrazil do brány. Přiběhli kluci, že jsem dal gól,“ komentoval branku střelec Rolko, který trávil před bránou soupeře hodně času, přestože hraje ve středu obrany. „Bylo to vždy po standardkách. Vlastně jsem ani neútočil. Vždyť už jsem nemohl,“ řekl šťastný Rolko. Do utkání, jež řídila Dagmar Damková, vedl Mladou Boleslav jako kapitán. Na rozdíl od Baníku neměl pro hlavní rozhodčí připravené květiny.

Nejhorší bylo horko

„Nedostal jsem je, tak jsem neměl co dát. Na hřišti žádné nerostou, nemohl jsem je ani utrhnout,“ říkal s úsměvem stoper, který původně nechtěl s novináři mluvit. „To víte, má před svatbou,“ měl pro něj pochopení prezident klubu Josef Dufek.
Fotbalisté hráli ve velkém horku. „Pro všechny bylo asi nejtěžší počasí. Nebyl to nejlepší fotbal. Shodou okolností jsem toto utkání pískala i loni na podzim, a byl to skvělý zápas,“ řekla sudí Damková. Příští utkání hraje Boleslav znovu doma. V neděli 29. srpna hostí od pěti odpoledne Slovan Liberec, který na podzim už čtyřikrát remizoval.

Autor: Štěpán Tomš

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.