Heroinová princezna jde sedět | E15.cz

Heroinová princezna jde sedět

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Po vzoru svého otce – plzeňského drogového krále Zdenko Kohuta, si vydělávala prodejem heroinu i jeho dcera Marcela.

Pětiletý trest za prodej několika kilogramů heroinu si vyslechla další členka gangu Zdenko Kohuta - jeho šestadvacetiletá dcera Marcela. Podle soudce Tomáše Boučka jí a jejímu otci prošly rukama drogy za statisíce. Tím jsou považováni za největší plzeňské drogové dealery. Rozsudek zatím není pravomocný. Rozhodovat by o něm měl odvolací soud v Praze.

Drogy prodávala denně

Narkomani navštěvovali byt v Koperníkově ulici, kde Marcela Kohutová bydlela, skoro denně po více než pět let. Chodili k ní hlavně uživatelé heroinu, ale i pervitinu. Některým prý dodávala dávky obden.

U soudu ale o svých obchodech mlčela. „Nic jsem neprodávala, zájemce o drogy jsem ze svého bytu vyhazovala,“ tvrdila soudu obžalovaná. Její stálé zákaznice se rekrutovaly především z řad plzeňských
prostitutek. Ty se k soudnímu jednání dostavily ještě pod vlivem drog. Senátu ale potvrdily, že drogy skutečně od Marcely Kohutové kupovaly. „Obhajobu obžalované soud považuje za účelovou. Svědkyně
popisovaly i detaily z prodeje drog, přestože si leckdy nepamatovaly, jaké množství nakoupily. Navíc je jasné, že pro drogy chodily nejen za obžalovanou, ale i za jejím otcem,“ uvedl Tomáš Bouček. Většina drogové rodiny je už v žaláři. Kromě hlavy gangu a jeho dcery se na svět skrz mříže dívá i Kohutova přítelkyně Inka a druh Kohutové Ladislav Koky. Toho arbitři poslali do vězení na čtyři a půl roku za zmrzačení jeho dvou několikaměsíčních dcer, které v heroinovém opojení skoro připravil o život.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.