Jednatřicetiletá řidička nepřežila náraz do stromu | E15.cz

Jednatřicetiletá řidička nepřežila náraz do stromu

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
K tragické nehodě došlo v sobotu po sedmé hodině ráno mezi Samotiškami a Olomoucí. Jednatřicetiletá řidička s pětiletou dcerou vyletěla ze silnice a narazila do stromu.

Matka nehodu nepřežila. Holčička v autosedačce zřejmě vyvázla bez zranění a záchranáři ji převezli na pozorování do nemocnice. „Řidička ve věku jednatřicet let jela od Samotišek směrem na Olomouc, když její vůz značky Citroen C5 narazil do stromu. Příčinu nehody vyšetřujeme. Pravděpodobně se jedná o nepřizpůsobení jízdy povětrnostním podmínkám,“ uvedl policejní mluvčí Michal Pižurin.
Na místě zasahovali také olomoučtí hasiči. Po jejich příjezdu na místo nehody byla již dcera mimo vozidlo a hasiči museli vyprostit těžce zraněnou ženu z auta, které po bočním nárazu zůstalo ve stromě. „Bohužel přivolaný lékař na místě konstatoval smrtelné zranění řidičky vozidla. U havarovaného vozu jsme provedli protipožární opatření a likvidovali únik kapalin,“ popsal mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.
Pětiletá dcera byla podle záchranářů bez vážnějšího zranění převezená na vyšetření do Fakultní nemocnice v Olomouci.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.