Karviná hledá hráče střední generace | E15.cz

Karviná hledá hráče střední generace

Karviná má v úvodu druhé ligy těžký los a do branky se postaví jako jednička Kafka.

Těžký los na úvod druhé ligy čeká na fotbalisty MFK Karviná. V prvním kole hrají na hřišti Čáslavi a týden nato přivítají doma nevyspitatelný Hradec Králové. O víkendu ale karvinští vstoupili do poháru ČMFS, kde jasně přehráli divizní Porubu 5:0. „V tomto zápase jsem nebral nic jiného než výhru. Ale jaká bude sestava v prvním kole, ještě nevím. Chtěl bych stavět na hráčích, kteří odehráli závěr loňského ročníku. Starosti mi akorát dělá to, že s námi moc netrénovali Slončík s Opicem,“ řekl trenér Karviné Leoš Kalvoda.

Brankář Kafka začne jako jednička

Karvinským se podařilo před startem druhé ligy udržet hráčský kádr pohromadě a navíc se ještě posílili o zkušené hráče. Jedním z nich je i brankář Jakub Kafka. „Můžu potvrdit, že Jakub nastoupí jako jednička v brance,“ prozradil Kalvoda., který dodal, že by chtěl ještě kádr posílit. „Chtěli bychom posílit do všech řad. Hledáme nejlépe hráče střední generace,“ pravil kouč.

Odchody David Sourada - (Havířov)
Jakub Vávra - (Fulnek)
Petr Dittrich - (Petrovice)

Příchody Jakub Kafka - (GKS Jastrzebie) POL
Marcin Pontus - (Lyssi Larnaca) KYP Bartolomej Setlak - (Odra Wodzislaw) POL
Vladimír Mišinský - (Baník Ostrava)
Ondřej Ficek - (Baník Ostrava)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.