Stallone odmítl "trafiku" od Trumpa, chce se věnovat veteránům | E15.cz

Stallone odmítl "trafiku" od Trumpa, chce se věnovat veteránům

Arsen Lazarevič

Nový americký prezident Donald Trump se začíná poohlížet také po vhodných kandidátech do jednotlivých úřadů, které budou přerozdělovat peníze. Jedním z kandidátů  je také herec Sylvester Stallone. 

Příští americký prezident Donald Trump nabídl vedoucí pozici v instituci National Endowment for the Arts, která přerozděluje peníze v uměleckém průmyslu, známému akčnímu hrdinovi Sylvesterovi Stallonemu.

Ten odpověděl, že je neuvěřitelně polichocen, ale že musí nabídku ještě důrazně vyhodnotit. „Myslím si, že bude přínosnější přenést národní pozornost na navracející se vojáky, kterým by mělo umožněno získat výdělečné zaměstnaní, dostupné bydlení a finanční asistenci. Tito hrdinové si zaslouží naší plnou pozornost, tvrdí akční představitel vojáka Ramba. 

I přes snahy republikánů o zrušení uměleckého institutu, ten stále disponuje ročním rozpočtem, který dosahuje 148 milionů dolarů. 

Kdyby Stallone funkci přijal, pak by se stal prvním umělcem, který usedl na místo organizace od dob známé herečky Jane Alexander, která organizaci vedla od roku 1993 do 1997 a je například známá jako představitelka filmu "The Great White Hope".

 


 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!