Marco Polo nestačí? Pak tu máme obytný Unimog U5000 | E15.cz

Marco Polo nestačí? Pak tu máme obytný Unimog U5000

Unimog U5000
Unimog U5000
• 
ZDROJ: CarNewsChina

Lukáš Dittrich

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Obytná auta, která vypadají tak, že přežijí i konec světa, se mezi čínskými movitými zákazníky těší čím dál větší oblibě.

Zřejmě proto vznikl nedávno představený projekt Zetros Desert Edition od společnosti Carlex, ze stejného důvodu se na Beijing Crab Island International Auto Show ukázal Unimog U5000 s designem armádního speciálu a s interiérem luxusního obytného vozu.

Unimog U5000 Autor: CarNewsChina

Uvnitř nechybí vůbec nic. Najdete zde sprchu, toaletu, zařízenou kuchyň nebo postele. Samozřejmostí jsou perfektní materiály a dřevěná podlaha evokující luxusní jachty.

Unimog U5000 Autor: CarNewsChina

O pohon se stará čtyřválcový turbodiesel disponující maximem 210 kW (286 k), točivý moment dosahuje na 810 Nm v rozmezí od 1200 do 1800 ot./min. Nejvyšší rychlost je omezena na 80 km/h, světlá výška narostla bezmála na 50 centimetrů.

Unimog U5000 Autor: CarNewsChina

Takže: pokud vám připadá nedávno představený Mercedes-Benz třídy V v provedení Marco Polo příliš civilní, tohle by mohla být vhodná alternativa.

Článek vyšel na webu Autorevue.cz

Autor: Lukáš Dittrich

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.