Motorola představila svou žiletku – nejtenčí mobil na světě | E15.cz

Motorola představila svou žiletku – nejtenčí mobil na světě

Motorola Droid Razr
Motorola Droid Razr
• 

nes, ČTK

Chytrý telefon Droid Razr o tloušťce 7,1 milimetrů je podle firmy nejtenčím smartphonem. Telefon používá software Android firmy Google, Motorola láká také na delší životnost baterií, která umožní 12,5 hodiny volaní a 8,9 hodiny sledování videa.

Cena nového telefonu je 299 dolarů (přes 5400 Kč). V obchodech se má přístroj objevit v listopadu, předběžné objednávky začne firma přijímat 27. října.

Motorola představila svůj nový telefon krátce po zahájení prodeje přístroje iPhone 4S od firmy Apple. Toho se za první tři dny prodaly více než čtyři miliony kusů. Motorola doufá, že jí nový model, který navazuje na úspěšnou řadu telefonů Razr, pomůže k oživení po letech ztrát podílu na trhu.

Motorola Mobility vznikla na počátku letošního roku oddělením od původní společnosti Motorola. Letos v srpnu se dohodla na svém převzetí za 12,5 miliardy dolarů s internetovou firmou Google.

Autor: nes, ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.