Bernie Sanders baví internet a palčáky dobývají svět | E15.cz

Nečekaná hvězda inaugurace prezidenta USA. Bernie Sanders baví internet a palčáky dobývají svět

buk, vaj

Vstoupit do diskuze
0

Sociálními sítěmi se nepřestávají šířit vtípky s postavou, která při jmenování prezidenta USA neměla hrát ústřední roli. Neúspěšný uchazeč o prezidentskou nominaci demokratické strany Bernie Sanders byl ale nepřehlédnutelný. Především diky stylovým palčákům a volbě outfitu, která jako by honosnost celé akce poněkud bojkotovala. 

Jeho výraz nebylo přes roušku vidět, ale i tak šlo poznat, že Sanders úsměvy nehrál. O to více se ale baví ti, kdo si z politika udělali námet svých koláží. Jejich výběr si prohlédněte ve fotogalerii.

A mimochodem, palčáky, které senátorovi za Vermont věnovala před pár lety darovala učitelka Jen Ellisová, už nejsou k mání. Ellisovou totiž po inauguraci zaplavily žádosti o jejich koupi. 

Prohlédněte si fotogalerii:

Podle svých slov Jen Ellisová nečekala, že Sanders bude její dárek nosit na tak významné události, jakou byla inaugurace. Na fanoušky palčáků nezapomněla a rozhodla se ušít a vydražit několik dalších párů.  

Autor: buk, vaj

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.