Nervozitu „Cábelíků“ nezmírnila ani výhra nad Žižkovem

Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora jsou výsledkově jako na houpačce. Nálada v týmu „Cábelíků“ začíná být trochu nervózní. Po třech prohrách v řadě se mužstvo trenéra Miloslava Kučery dostalo až do spodní části tabulky.

Ačkoliv mělo vyšší cíle, na lepší umístění zatím nedosáhlo. „Tahle soutěž je docela solidní úspěch pro naše město, ale nechceme hrát o sestup,“ uvedl šéf mužstva. „Cábelíky“ trápí v průběhu sezony především koncovka, což potvrzuje i fakt, že pouze dvě mužstva v tabulce 3. ligy nastřílela méně gólů. „Jestliže nejsme schopní proměnit ani ty nejvyloženější šance, nemůžeme pomýšlet na body či na výhru,“ řekl Miloslav Kučera. Výsledky české fotbalové ligy z předchozích let však dokazují, že se jedná o vyrovnanou soutěž. „Stačí vyhrát dva tři zápasy a jsme zase nahoře. Zatím nevěšíme hlavy, chceme hrát na pohodu a udělat nějaké výsledky, pak si kluci začnou věřit,“ odmítal trenér otázku o ultimátech.
V neděli se také dostavil zlepšený výkon a s ním i zasloužené body. V domácím utkání si „Cábelíci“ velkou bojovností poradili s rezervou Viktorie Žižkov a vyhráli 2:0. K dalšímu zápasu odcestuje Králův Dvůr do Jablonce již tuto sobotu a bude to duel o hodně, neboť Severočeši jsou poslední.