Nissan Micra pro hudební nadšence: Reproduktory Bose jsou i v opěrce hlavy | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu

Nissan Micra pro hudební nadšence: Reproduktory Bose jsou i v opěrce hlavy

Stanislav Kolman - Autorevue.cz

Pokud si při cestování autem rádi poslechnete muziku z kvalitních reproduktorů, zbystřete. Nissan představil speciální edici Micry ve spolupráci s Bose.

Nová generace Nissanu Micra byla odhalena už na podzim loňského roku v Paříži, do Ženevy ale automobilka přivezla zajímavou inovaci. Uvedla speciál z limitované edice, kterou vytvořila společně s výrobcem reproduktorů Bose. Auto díky tomu disponuje vyladěným audio systémem v celém voze.

Těchto 25 aut se letos přestane vyrábět. Rozlučte se s nimi

Celkově je v něm šest reproduktorů, přičemž dva jsou dokonce umístěny v opěrce řidičovy hlavy! Hlavním cílem je poskytnutí potěšení z hudby v 360 stupních po celém autě. Posádka si navíc může uzpůsobit zvuk přesně podle vlastních představ mnoha nastavitelnými funkcemi.

Micra dále disponuje full-LED světlomety, infotainmentem a multifunkčním rádiem. Nechybí ani bezpečnostní prvky v podobě nouzového brzdění (včetně rozpoznání chodců), čtení dopravních značek či držení vozu ve středu jízdního pruhu.

Nissan řeší netradiční problém. Modely Navara se rozlamují vejpůl

Limitované edice Micry pro hudební nadšence vznikne jen 3 000 kusů. Ty budou poháněny 0,9litrovým přeplňovaným benzínem o výkonu 90 koní, případně 1,5litrovou naftovou jednotkou se stejným výkonem.

Autor: Stanislav Kolman - Autorevue.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!