Okradli důchodce o 45 tisíc korun | E15.cz

Okradli důchodce o 45 tisíc korun

Naďa Jandová

Policisté hledá dva podvodníky. Ti navštívili čtyřiasedmdesátiletého muže s tím, že mu přišli předat výhru.

Přerovsko/ Dva podvodníci navštívili včera čtyřiasedmdesátiletého muže v jeho domku ve vesnici na Přerovsku. Přišli s tím, že vyhrál nádobí a hodinky.

Chtěli, aby jim zaplatit pět tisíc korun jako daň z výhry. Muž jim peníze dal ze zásuvky v kuchyni a když podepisoval převzetí výhry, jeden z podvodníků mu v nestřežené chvilce vzal ze zásuvky peněženku, kde muž měl 45 tisíc korun. Ztrátu zjistil důchodce až po odchodu povedené dvojice.

Policisté hledají oba podvodníky. První měl zhruba 25 až 27 let, byl vysoký 175 centimetrů a měl tmavší pleť. Černé vlaxy měl sčesané na bok. Na sobě měl tmavé rifle a bílé tričko s dlouhým rukávem.

Druhý podvodník měl 40 až 45 let, byl stejně vysoký jako jeho komplic a také měl tmavší pleť a černé krátké vlasy. Má silnější až obézní postavu a měl stejné oblečení jako jeho „kolega“.

„Policisté žádají občany, kteří by poznali tyto muže a mohli k nim poskytnout jakékoliv informace, ať zavolají na bezplatnou linku 158 případně se obrátí na kteroukoliv policejní služebnu,“ uvedla přerovská pollicejní mluvčí Michaela Sedláčková.

Autor: Naďa Jandová
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!