Pište nám tipy! | E15.cz

Pište nám tipy!

Seriál Sedm osobností města končí dnešním sedmým dílem. Sedm týdnů jsme plnili stranu nebo dvě příběhy osobností, které se buď v Mladé Boleslavi narodily, nebo tady už dlouho žijí.

Některé sem jen dojíždějí a další naopak bydlí krátce, ale jde o výjimečné sportovce. Na úplném začátku jsme Vám, čtenářům, nabídli třikrát sedm jmen. Nejvíce hlasů dostal v anketě historik Karel Herčík, ten pak vybral novináře Josefa Donáta, pak se štafeta přesunula na fotbalový stadion k prezidentu Josefu Dufkovi a ten nás poslal za ředitelem divadla Františkem Skřípkem. V divadle jsme zůstali déle, nahlédli jsme do života herce Oty Jiráka a herce Filipa Tomsy. Končíme fotbalovým kapitánem Markem Kuličem. Pokud máte pocit, že jsme představili málo osobností, napište mi na e-mail zikmundoval@mf.cz, o kom si chcete přečíst. Pokud je podle vás osobností úplně někdo jiný, napište mi prosím také. Rádi jeho příběh zveřejníme.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.