Poděbrady oslaví mluvené slovo | E15.cz

Poděbrady oslaví mluvené slovo

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mezinárodní rozhlasový festival Prix Bohemia hostí lázeňské město Poděbrady.

Oslavit krásu mluveného slova si vytkl za cíl letošní mezinárodní rozhlasový festival s názvem Prix Bohemia Radio pořádaný v Poděbradech.

„Moc se těším na setkání s řadou skvělých osobností a hlavně na neopakovatelnou atmosféru festivalu,“ řekl jeho ředitel Miroslav Dittrich.

„Z doprovodných programů je těžké vybírat ten nejlepší. Určitě si nenechám ujít vystoupení mladé talentované poprockové kapely Bek Ofis,“ nabídl Dittrich tip na koncert, který se uskuteční ve středu 7. října od sedmi hodin večer v poděbradském Bikers Rock Clubu.

Diváci se mohou těšit na dalších patnáct pořadů, z nichž mnohé jsou pojaté jako veřejná rozhlasová natáčení, případně přímé přenosy. Stejně tak si mohou poslechnout i pořady přihlášené do mezinárodní rozhlasové soutěže nebo některé archivní snímky.

Festival Prix Bohemia Radio se uskuteční v Poděbradech od úterý 6. října do čtvrtka 8. října.

Podrobný program setkání rozhlasových tvůrců, který navíc tvoří i besedy, odborné semináře, současně také soutěžní témata, je k nalezení na webu www.rozhlas.cz/prixbohemia.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.