Poškozená atrakce zranila v Čestlicích osm návštěvníků | E15.cz

Poškozená atrakce zranila v Čestlicích osm návštěvníků

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Z atrakce Divoká řeka se uvolnil plech. Pět lidí skončilo v nemocnici.

V akvaparku v Čestlicích u Prahy se dnes odpoledne uvolnil na jedné z atrakcí zvané Divoká řeka plech, který zranil osm návštěvníků. Na místo okamžitě přijelo několik záchranářských vozů.

„Plech se uvolnil ze dna atrakce, pět lidí je zraněno,“ popsala Sedmičce.cz mluvčí policie Prahy-venkov Štěpánka Zatloukalová. Je mezi nimi i osmiletá holčička, která má poraněné rameno.

Na místě zasahuje několik záchranářských posádek. Sanitky odvážejí zraněné se zhomžděninami a řeznými ránami do nemocnic v Krči, Vinohradech a Říčanech. „Zatím nevíme, zda jde o obecné ohrožení nebo ublížení na zdraví z nedbalosti. Atrakce bude až do vyšetření události uzavřena,“ sdělila Zatloukalová.

V letošním roce je to v čestlickém akvaparku, který je největší ve střední Evropě, už druhá nešťastná událost. V lednu se ve zdejším bazénu topil čtyřletý chlapec. I když byl ihned převezen do nemocnice, po několika dnech zemřel.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.