Příští vlajková loď LG bude mít LTE a revoluční HD displej | E15.cz

Příští vlajková loď LG bude mít LTE a revoluční HD displej

LG,mobily
LG,mobily
• 
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Také LG se intenzivně připravuje na spouštění sítí čtvrté generace, a proto jeho nová vlajková loď, jejíž první obrázky unikly na internet, bude podporovat LTE. Mimo to se u zatím tajné novinky s označením LG LU6200 setkáme s HD displejem o úhlopříčce 4,5" a rozlišení 1 280 × 720 bodů.

LG se pravděpodobně poprvé v tomto modelu pochlubí s novou technologií AH-IPS, která má překonat Super AMOLED Plus od Samsungu. Vedle všech předností AMOLED panelu má AH-IPS vynikat hlavně ve věrnosti zobrazovaných barev.

Nový smartphone od LG pochopitelně sází na Android, není zatím jasné, zda půjde již o novou „sjednocenou“ verzi Ice Cream Sandwich nebo o poslední úpravy Gingerbreadu. Spekulace hovoří o výkonném dvoujádrovém procesoru Snapdragon s taktem 1,5 GHz na každém z jader a prověřené grafice Adreno 220. Tuto výbavu podpoří ještě 1 GB operační paměti RAM.

LG LU6200 Autor:
Nový LTE Android od LG nabídne zejména velký dotykový displej s novou technologií

Podle čtyřciferného značení LU6200 je zřejmé, že highend bude primárně určen pro korejský trh, svědčí o tom například podporovaný standard DMB pro digitální televizní vysílání v mobilech. Můžeme však očekávat, že podobný model (chudší o DMB) dorazí i na globální trh včetně Evropy. V takovém případě bychom mohli očekávat LTE, NFC, Wi-Fi a 8Mpx fotoaparát, to vše v těle tlustém 10,5 mm a s uloženým akumulátorem s kapacitou 1 850 mAh.

LG LU6200 Autor:
Po designové stránce nepřinese nové LG nic převratného

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video