Projekt Kolovrátek nabízí vzorový byt | e15.cz

Projekt Kolovrátek nabízí vzorový byt

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská společnost CODECO zve k návštěvě vzorového bytu v projektu Kolovrátek, který se nachází v městské části Kolovraty v Praze 10. Tři nízkopodlažní domy se sedlovou střechou citlivě navazují na stávající rezidenční výstavbu Kolovrat a poskytnou příjemné rodinné bydlení v klidné lokalitě na dosah přírody.

Od října tohoto roku je možné si osobně prohlédnout dokončený vzorový byt a na vlastní oči se seznámit s nabízenými standardy. Byt 3+kk s komorou a s předzahrádkou je zařízen atypickou kuchyňskou linkou se spotřebiči Miele a dalším bytovým nábytkem od České interiérové společnosti. „Postupně bude možné navštívit i ostatní byty, na jejichž dokončení generální dodavatel ČKD Praha DIZ intenzivně pracuje. Celý projekt chceme završit koncem letošního roku,“ uvádí obchodní ředitel společnosti CODECO Martin Jan.

#####Důraz na úsporu energie

Při projektování nových bytových domů kladla společnost CODECO podle Martina Jana důraz vedle vysokých požadavků na funkčnost dispozic i na budoucí úspory nákladů na energie. „Výsledkem je, že při hodnocení celkové tepelněizolační schopnosti, především u fasády, oken, dveří, střechy a podlahy, získal projekt energetický štítek budovy typu B. Jedná se tedy o úspornou budovu,“ upřesňuje Martin Jan. Projekt Kolovrátek zahrnuje výstavbu 43 bytových jednotek ve velikostech 1+kk až 4+kk, z nichž několik je mezonetových.

Dispozice bytů jsou řešeny především s důrazem na funkční využití prostoru a dostatek úložných prostor; dodržuje se členění na společenskou a na soukromou zónu. Každý byt má minimálně jeden balkon, některé disponují prostornými zahrádkami o výměře až 200 metrů čtverečních. Většina bytů má komoru a větší byty dvě koupelny. Při výstavbě se počítá s využitím tradičních stavebních materiálů, jako jsou například zděné příčky či dřevěná euro okna. V nabídce je též nebytový prostor o velikosti 101 metrů čtverečních v přízemí.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video