Radomír Sabela se stal výkonným ředitelem OKIN OUTSOURCING | E15.cz

Radomír Sabela se stal výkonným ředitelem OKIN OUTSOURCING

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Výkonným ředitelem OKIN OUTSOURCING, divize společnosti OKIN GROUP, se stal Radomír Sabela. Ve své funkci bude vést rozvoj outsourcingu v České republice a ve střední a východní Evropě, řídit implementaci nových produktů a procesů a zajišťovat dodávku služeb klientům.

„V OKIN OUTSOURCING budu mít na starosti řízení pražského i ostravského týmu, se kterými budu zodpovídat za posilování a rozšiřování portfolia stávajících klientů. Jsme na trhu již 6 let a se 460 zkušenými pracovníky v oboru outsourcingu máme velmi slibnou tržní pozici,“ uvádí Sabela ke svému nástupu do funkce.

Radomír Sabela přichází ze společnosti Accenture, kde budoval a vedl dodavatelská centra outsourcingových služeb ve střední a východní Evropě (Praha, Bratislava, Varšava, Bukurešť). V minulosti rovněž působil jako CEO ve Philips Česká Republika, za jehož vedení byla firma oceněna titulem Investor roku 2001 a také jako Vice President a ředitel pro CEE u Philips Medical Systems v Hamburgu. „Věřím, že pro outsourcingový byznys existuje v zemích střední a východní Evropy velký potenciál. V prostředí velké české firmy bude pro mě předávání zkušeností nabytých v globálních firmách a budování nového byznysu velkou a zajímavou výzvou,“ uzavírá Sabela. Radomír Sabela vystudoval obor chemické inženýrství na Univerzitě Pardubice. Je ženatý, má tři děti a mezi jeho zájmy patří cyklistika, lyžování, turistika, fotografování a četba.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video