Satanská dieta pro Marylina Mansona | E15.cz

Satanská dieta pro Marylina Mansona

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Krev, drogy a násilí provází kariéru Marylina Mansona. A nejen to. Po koncertu v Brně chce mít v šatně hromadu gumových medvídků.

Hororová hudební i divadelní show v přímém přenosu čeká Brňany ve středu 3. června. Na Velodromu zahraje od sedmi hodin večer glam-rocková kapela Marylin Manson se stejnojmenným kontroverzním zpěvákem. Pořadatelé museli při měsíčních přípravách vyhovět mnoha požadavkům amerických hudebníků.

Jen seznam jídla pro kapelu na jeden den čítá pět stran. Není se co divit. Manson jako vyznavač satanismu dodržuje takzvanou satanskou dietu, která se inspiruje jedním z křesťanských smrtelných hříchů: obžerstvím.

„Po koncertě chce mít Marylin Manson v šatně mimo jiné zeleninovou mísu, v níž nesmí být houby, ovocnou mísu, sýrovou mísu, několik druhů sušenek, dva balíčky žvýkaček bez cukru, velký sáček chipsů, několik balíčků gumových medvídků, sklenici arašídového másla, šest lahví zázvorového toniku, deset lahví energy driků, deset kilo ledu a balík brček,“ vypočítala Barbora Vokatá z pořadatelské agentury WTF.

Nezvyklé požadavky má Manson i na šatnu. „Absolutně vše v místnosti musí být černé. Navíc chce, aby byla šatna za každých podmínek ledově vychlazená,“ přiblížila Vokatá.

I díky známým Mansonovým výstřelkům se jeho brněnští fanoušci na koncert těší. „Díval jsem se na záznamy několika koncertů na internetu, při kterých se řezal nožem do rukou a nohou. Bude to divočina,“ řekl třeba Aleš Hejl. Lístky stojí od 790 do 990 korun.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.