Se Sedmičkou snídaly desítky lidí | e15.cz

Se Sedmičkou snídaly desítky lidí

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jak si stojí Sedmička na mediálním trhu a kam směřuje? To se dozvěděli lidé, kteří přišli minulé úterý do mostecké pizzerie Nautico.

Svět médií nemůžete pozorovat přes růžové brýle, vysvětloval ředitel divize Region Roman Stolejda. Do Mostu přijel prezentovat výsledky bezplatného městského týdeníku, který mostečtí a chomutovští čtou už rok a půl. „Sedmička pořádala v pořadí už třetí Snídani pro inzerenty a klienty. Ta poslední se setkala s největší účastí,“ říká obchodní ředitelka Sedmičky pro severní Čechy Věra Dentonová. Do Nautica si to minulé úterý ráno namířilo více než dvacet inzerentů Sedmičky z Mostu, Chomutova a z okolí.

Hostitel, ředitel divize Region Roman Stolejda, vysvětloval, jak se tvoří čtenost různých novin a časopisů, z čeho se získává, jak dalece je objektivní. Přítomné inzerenty také seznámil se skutečností, jak se firma Median čtenářů dotazuje.

„Ne všechna periodika vykazují objektivní čtenost. Například poslední výsledky Media Projektu za první pololetí letošního roku poukázaly na nesrovnalosti čtenosti vůči skutečným nákladům. To ale není případ Sedmičky,“ konstatoval přede všemi ředitel divize Region Roman Stolejda.
Sedmička má od loňského dubna 1 165 tisíc čtenářů a ještě více lidí Sedmičku zná. „Vycházíme už v devětadvaceti mutacích,“ vyčíslil oblíbenost Sedmičky Roman Stolejda.

Hostitelé připravili pro příchozí inzerenty z Mostu, Chomutova a okolí výhodné slevové kupóny.
Vylosovaný šťastlivec si odnesl dárek na památku. Tentokrát jím byla Hana Valentová z realitní a investorské společnosti Real Capital. „Vyhrála reprezentativní diář na příští rok,“ dodala obchodní ředitelka Sedmičky pro severní Čechy Věra Dentonová.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video