Tesla Cyberquad: Automobilka představila elektrickou čtyřkolku pro děti | e15.cz

Tesla Cyberquad: Automobilka představila elektrickou čtyřkolku pro děti

Ondřej Mára - Auto.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Novinka v nabídce Tesly cílí na děti, pod vánoční stromeček už jí ale neseženete.

Fanoušci a zákazníci Tesly v současnosti vyhlížejí dokončení a zahájení prodeje několika modelů: tahače Semi, sporťáku Roadster druhé generace a v neposlední řadě také pick-upu Cybertruck, jehož dokončení bylo nakonec posunuto až na příští rok. Něco z něj se ale k zákazníkům přesto ještě letos dostane.

Tesla totiž společně s Cybertruckem představila také elektrickou čtyřkolku Cyberquad, která měla být ideálním doplňkem elektrického pick-upu – má se totiž vejít na jeho korbu, kde ji bude možné také nabíjet prostřednictvím palubní zásuvky. Cyberquad měla být představena společně s Cybertruckem, což nejspíš stále platí, nedočkavci si ale mohou pořídit alespoň její zmenšenou verzi pro děti.

Tesla totiž ve spolupráci s Radio Flyer představila dětskou elektrickou čtyřkolky Cyberquad, jejíž design byl inspirován designem Cybertrucku. To je ostatně dobře patrné na ostře řazené kapotě s výrazným LED osvětlením vpředu a vzadu. Kromě toho ale dětská čtyřkolka nabídne také polstrované sedlo, nastavitelný podvozek nebo zadní kotoučovou brzdu.

Tesla představuje dětskou elektrickou čtyřkolku Cyberquad

Video se připravuje ...

Pokračování článku najdete zde >>>

Autor: Ondřej Mára - Auto.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video