Arenberger se stává terčem internetových vtipálků | E15.cz

„Těžař bytcoinů.“ Movitý ministr Arenberger se stává terčem internetových vtipálků

nos

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
1

Patnáct centimetrů tlustý fascikl dokumentů o svých majetkových poměrech připravil ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) pro premiéra Andreje Babiše. Ten má po jejich prostudování rozhodnout o tom, zda ministr zdravotnictví zůstane ve funkci. Na internetu se bez ohledu na to šíří řada vtipů, které si z bohatého ministra utahují. Prohlédněte si fotogalerii.

Ministr zdravotnictví dodá premiérovi Andreji Babišovi (ANO) dokumenty o svém majetku. Média v minulých dnech upozornila na nedostatky v ministrově majetkovém přiznání a přinesla další informace o desítkách ministrových nemovitostí. Arenberger je přesvědčen, že se žádného zásadního pochybení nedopustil. Arenberger pouze uvedl, že premiérovi odpoledne předloží všechny požadované dokumenty.

V době koronaviru sázejí Češi na starou dobrou satiru

„Ten šanon je asi 15 centimetrů tlustý. Z mého pohledu vysvětluje problematiku tak, že tam nikdy nedošlo, kromě toho zadání pozemků do majetkového přiznání, které jsou stejně ale dostupné na katastru, k nějakému zásadnímu pochybení,“ uvedl ministr pro Českou televizi.

Prohlédněte si galerii:

 

 

Autor: nos

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video