Tipy na víkend: Chuchelské závodiště rozkvete velkolepými ohňostroji | E15.cz

Tipy na víkend: Chuchelské závodiště rozkvete velkolepými ohňostroji

Ohňostroj – ilustrační foto
Ohňostroj – ilustrační foto
• 
ZDROJ: ctk

nes

Už třetí ročník ohňostrojového festivalu Pyrofest se koná v neděli 28. srpna na dostihovém závodišti v Praze-Chuchli. Zábava na Pyrofestu bude probíhat už od 11. hodin dopoledne. Akce nabídne bohatý dětský program, vystoupení hudebních skupin a rovinných dostihů. Večer diváci uvidí mimo jiné velkolepý ohňostroj, kterým se prezentovala Česká republika na Mistrovství světa ohňostrojů v Montrealu.

za kulturou

Sobotní celodenní kulturní program na hradě Veveří připomene vazby významné brněnské památky i celé Moravy na Řecko. Kulturní program na hradě začíná v 10:00 a potrvá až do večera. Návštěvníci například ochutnají tradiční řecké pokrmy a mohou se naučit řecké tance. Pořadatelé chystají také poznávací soutěže zaměřené na Řecko, pro rodiny s dětmi budou připraveny atrakce s vazbou na řecké báje a mýty, případně výroba tradičního řeckého komboloi - hračky z korálků.

za pohybem

Orel jednota Boskovice ve spolupráci s Pivovarem Černá Hora připravil na sobotu 27. srpna již sedmý ročník Pochodu po stopách P. Ševčíka. Startuje se v 8.30 od Pivovaru Černá Hora a v 9.00 od Modré věže v Boskovicích (prodejna Albert), cíl je ve Vískách. Jsou připraveny nenáročné tratě pro turisty i cykloturisty.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.