Za zesnulého Paula Walkera zaskočí v Rychle a zběsile jeho bratři | e15.cz

Za zesnulého Paula Walkera zaskočí v Rychle a zběsile jeho bratři

Paul Walker (uprostřed) se svými bratry Calebem (vpravo) a Codym
Paul Walker (uprostřed) se svými bratry Calebem (vpravo) a Codym
• 
ZDROJ: Profimedia.cz
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Tragicky zesnulého herce Paula Walkera zastoupí při dokončování sedmého pokračování filmové série Rychle a zběsile jeho bratři, 36letý Caleb a 25letý Cody.

Podle společnosti Universal Pictures pomohou při vytváření chybějících akčních scén a „malých dodělávek v produkci“. Nejdůležitější scény ještě stačil natočit Paul Walker, který zemřel loni 30. listopadu při automobilové nehodě ve věku 40 let.

„Když jsme je získali pro natáčení, měli jsme pocit, jako by s námi byl i Paul,“ stojí v prohlášení zveřejněném prostřednictvím Facebooku. Po nehodě bylo natáčení přerušeno. Producenti ale ujišťují, že film půjde do kin v dubnu příštího roku.

Čtyřicetiletý Walker zemřel při nehodě vozu Porsche, který na kalifornské dálnici řídil jeho přítel Roger Rodas, jenž také nepřežil. S Rodasem Walker vlastnil obchod s luxusními automobily.

Akční filmy Rychle a zběsile pojednávají o ilegálních závodech rychlých automobilů v ulicích. Walker v nich ztvárnil postavu policisty Briana O'Connera. První film série z produkce Universal Studios šel do kin v roce 2001.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video