Jaroslav Trojan: Výhoda Uberu a sdílené ekonomiky nespočívá v nedodržování zákonů | E15.cz

Jaroslav Trojan: Výhoda Uberu a sdílené ekonomiky nespočívá v nedodržování zákonů

Jaroslav Trojan, poradna E15 premium
Jaroslav Trojan, poradna E15 premium
• 
ZDROJ: Vacková Anna
11. dubna 2018 • 13:00

Zajímá mě budoucnost sdílené ekonomiky, respektive výhled akcií z tohoto odvětví. Česko chce po Uberu, aby řidiči evidovali tržby. Když tohle udělá každý stát, má vůbec podnikání Uberu smysl? Nestane se z něj normální taxislužba? A na čem bude firma stavět svou budoucnost? Obecně – jak velkou hrozbou je regulace pro firmy ze sdílené ekonomiky?

Fenomén sdílené ekonomiky není nic nového, již dříve si lidé mezi sebou navzájem vyměňovali, půjčovali a prodávali služby a produkty.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Investujte jako miliardáři

Koupit? Prodat? Investovat? Akcie, zlato, eura, dolary, exotické měny, bitcoin, pozemek, investiční byt, obrazy, fondy, forex , dluhopisy, start-up… Poraďte se s odborníky, kteří se starají o peníze miliardářům VIP Investiční poradna na e15.cz/premium

Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Disclaimer:

Informace obsahující názor, prognózu nebo úvahu redakce, konkrétní fyzické osoby (včetně, nikoli však výlučně poradců zaměřených na konkrétní obor), právnické osoby nebo jakékoli jiné osoby, nepředstavuje pokyn, doporučení nebo radu uživateli této stránky (dále jen „Uživatel“) a Uživatelé nejsou žádným způsobem vyzýváni k jejich respektování, ani nepředstavuje nabídku na poskytnutí jakékoli služby nebo na realizaci jakéhokoli obchodu. Takto publikované informace jsou adresovány široké veřejnosti a neberou v potaz osobní ani ekonomickou situaci, záměry a očekávání konkrétních Uživatelů a nemohou samy o sobě, ani ve spojení s jinými informacemi publikovanými v rámci Služby být podkladem pro kvalifikované rozhodnutí Uživatele nebo jakékoli jiné osoby a nemohou nahradit vlastní úvahu nebo konzultaci s odborníkem v dané oblasti. Takto publikované informace se zpravidla vztahují k situaci v místě a čase, kdy byly publikovány a provozovatel této stránky (dál ejen „Provozovatel“) není povinen je aktualizovat nebo měnit v souvislosti se změnou okolností ani z jakéhokoli jiného důvodu. Provozovatel neodpovídá za škodu ani za jakoukoli jinou ztrátu způsobenou jednáním Uživatele nebo jakékoli jiné osoby na základě publikované informace.