Kompletně zrekonstruovaný dům v centru Olomouce nabízí nestandardní byty k pronájmu

Zdroj: metr2 reality s.r.o.

3
Fotogalerie

Jste rádi v centru dění? Máme pro Vás luxusní bydlení za rozumnou cenu v centru města. Kompletně zrekonstruovaný historický cihlový činžovní dům, který Vás uchvátí. Šesti poschoďový dům nabízí k pronajmutí promyšlené nestandardně řešené byty, ale i prestižní komerční prostory.

Obrovské pokoje, kde máte chuť tančit. V domě zapomenete na ruch města a čas tam plyne pomaleji. Doporučujeme prohlídku. Dům má nízké příjemné schody, k dispozici je prostorný rychlý moderní výtah. V šestiposchoďovém bytovém domě je možnost pronajmutí komerčního prostoru a promyšlených nestandardně řešených bytů s dispozicemi od 1+kk až po jedinečné mezonetové byty, z nichž některé disponují terasami. Terasy, balkony se rovněž nachází u některých bytů v nižších patrech.

metr2 reality s.r.o.

Byty jsou k dispozici standardně nevybavené, ale i vkusně zařízené. Standardem se rozumí elegantní kuchyňská linka s potřebnými moderními spotřebiči. Nechybí vestavěná lednice. Byty disponují úložnými prostory. Ať už v podobě vestavných skříní, nečekaných komor, v některých bytech jsou kuchyňské linky až do stropu. Tato realizace dodává jednolitost a eleganci. Koupelny i toalety jsou velmi prostorné, použita je keramická dlažba. Pokoje jsou vybaveny kvalitními světly, populární vinylovou nebo dřevěnou podlahou. Nová kvalitní tříkomorová plastová okna, jež nepropustí hluk z ulice. S nadsázkou se dá říci, že si myslíte, že je neděle. Vše je řešeno v hygge stylu. Ke každému bytu je navíc sklepní kóje.

metr2 reality s.r.o.

Okolí vybízí k procházkám. Doslova na dosah jsou nedaleké krásné městské parky, nejmodernější obchodní centrum Galerie Šantovka, historické centrum krásné Olomouce. Toto bydlení si budete prostě užívat.

Chcete bydlet luxusně, užívat si životní prostor, ať už jste sami nebo s rodinou? Na této adrese máte řešení.

Metr2 reality má pro vás nové bydlení Realitní kancelář Metr2 Reality Olomouc.