Práce generálního ředitele je překážková dráha i vášeň | e15.cz

Práce generálního ředitele je překážková dráha i vášeň

Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Síť internetových parfumérií el nino parfum na jaře roku 2022 oznámila příchod nového generálního ředitele. Tato významná pozice byla svěřena do rukou Jana Birčáka, muže, jenž má s firmou nemalé cíle. Jak se mu v nové funkci daří a co vše firmu a zákazníky parfumérie čeká v roce 2023, se můžete dočíst v našem výročním rozhovoru.

Jakým způsobem jste začal spolupracovat s firmou el nino parfum?

Do firmy el nino parfum jsem přišel ze společnosti COTY, což je jeden z největších výrobců parfémů na světě. Jelikož el nino parfum patří dlouhodobě k největším firmám nabízejícím kosmetické produkty v České republice, znám se s jejími majiteli již od jejího založení. Spolupracoval jsem s nimi nejdříve jako dodavatel a po 22 letech na straně korporace jsem se rozhodl přejít na druhou stranu barikády a pomoci společnosti el nino parfum v dalším fungování.

Musela to být pro vás výzva. Nelitujete?

Jak jsem již zmiňoval, strávil jsem v korporaci 22 let a nyní si užívám práci ve firmě, která se rozvíjí, je dynamická a privátně vlastněná. Flexibilita, osobnější přístup a rodinné prostředí se dají považovat za balzám pro každého, kdo strávil delší dobu v korporaci.

Jak zpětně hodnotíte uplynulý rok?

Uplynulý rok byl velice dynamický a zajímavý. Musím zmínit, že i přes to, jak dlouhou minulost má společnost el nino parfum již za sebou, náleží jí obrovský potenciál. Minulý rok nemohu hodnotit jinak než kladně.

Jak při těchto velkých myšlenkách a projektech dokážete relaxovat?

E-commerce je pro mě koníčkem i vášní, nicméně pouze pro práci člověk žít nemůže. Mám skvělou rodinu, ženu a dva dospívající syny, se kterými se věnujeme sportovním aktivitám, cestování a běžným rodinným záležitostem. Taková naše specifická rodinná „libůstka“ je starost o rekreační areály. Nyní ve volném čase zachraňuji bývalý dětský tábor, do kterého jsem sám jako malé dítě jezdil.

Chystají se aktuálně nějaké nové projekty?

V tomto roce poprvé využijeme plné kapacity nového skladu, což znamená naprosto klíčový okamžik v historii firmy, protože budeme moci výrazně rozšířit portfolio a nabídnout našim zákazníkům kompletní spektrum výrobků a značek. Budeme také absolvovat autorizaci dalších předních světových značek, což s sebou přináší ještě lepší výběr, propagaci, novinky, poskytování služeb našim zákazníkům. Zároveň nás koncem roku 2023 čeká dvacetileté výročí společnosti el nino parfum a já věřím, že ho budeme moci oslavit krásnými čísly a dobrými výsledky.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video