Střelba v Tel Avivu si vyžádala dva mrtvé a osm zraněných

Střelba v Tel Avivu.

Střelba v Tel Avivu. Zdroj: Reuters

Střelba v Tel Avivu.
Střelba v Tel Avivu.
Střelba v Tel Avivu.
Střelba v Tel Avivu.
Střelba v Tel Avivu.
14
Fotogalerie

Střelecký útok v Tel Avivu si vyžádal dva mrtvé a dalších osm lidí bylo zraněno, píše list The Times of Israel s odkazem na Ichilovu nemocnici. Čtyři z postřelených jsou ve vážném stavu a lékaři je nyní operují. Další dva lidé jsou ve středně vážném stavu a dva mají lehčí zranění. Policejní mluvčí uvedl, že policisté pátrají po útočnících.

Čtvrteční střelba se odehrála v rušné čtvrti s několika bary a restauracemi. Záchranná služba sdělila, že obdržela hlášení o střelbě z několika míst a že převezla do nemocnice šest lidí ve vážném stavu. Dva lidé podle Ichilovy nemocnice podlehli zraněním. Čtyři z postřelených jsou ve vážném stavu a lékaři je nyní operují. Další dva lidé jsou ve středně vážném stavu a dva mají lehčí zranění.

"Terorista zahájil palbu zblízka a poté pěšky utekl. Několik lidí je zraněno," řekl policejní mluvčí Eli Levy izraelskému 13. kanálu. "Neopouštějte své domovy. Nevystrkujte hlavu z okna. Nechoďte na balkony," dodal.

Televizní záběry zachytily, jak ozbrojení policisté pátrají po útočníkovi v Dizengoffově ulici a menších postranních ulicích. Na místě je také policejní vrtulník. Podle listu The Times of Israel strážníci obklíčili dům v Dizengoffově ulici, kde by se útočník mohl skrývat.