Makléři Respect Group věnovali nemocnicím statisíce korun

Respect Group

Respect Group Zdroj: Respect

Generální ředitel Respect Group Zdeněk Reibl
2
Fotogalerie

Rodinná makléřská firma odložila plánované marketingové výdaje a uspořené finanční prostředky věnovala českým nemocnicím. 

Už 27 let chrání společnost Respect své klienty pojistným programem na míru před riziky, která mohou ohrozit jejich podnikání. Jedná se o rizika, která lze na základě praxe a zkušeností předvídat.

Nyní se v důsledku pandemie nového typu koronaviru pojišťovací makléři rozhodli pomáhat i jinými prostředky. Finančně podpořili ty profese, které se nejvíce zasloužily o zmírnění dopadů nemoci.

V nastalé situaci seškrtala rodinná makléřská firma zaměřená primárně na firemní pojištění plánované marketingové výdaje a uspořené finanční prostředky věnovala na podporu českých nemocnic stojících v samotném centru boje proti pandemii Covid-19.

„Jsme rádi, že jsme mohli i my pomoci. Přispěli jsme osmi nemocnicím, mezi nimi Nemocnici U Sv. Anny v Brně nebo pražské Thomayerově nemocnici. Celkovou částku zveřejňovat nechceme, ale bylo to v řádu několika statisíců korun“, uvedl za společnost a její zaměstnance generální ředitel Zdeněk Reibl.

Respect se dlouhodobě snaží pomoci tam, kde je to možné. Zaměstnanci aktivně pomáhají v dětské léčebně nebo dětských domovech a společnost nezapomíná ani na podporu seniorů.