Startup Click&Drive nabízí možnost bezstarostného pořízení auta s možností získat každý rok nový model | E15.cz

Startup Click&Drive nabízí možnost bezstarostného pořízení auta s možností získat každý rok nový model

Startup Click&Drive nabízí možnost bezstarostného pořízení auta s možností získat každý rok nový model
Startup Click&Drive nabízí možnost bezstarostného pořízení auta s možností získat každý rok nový model
• 

.

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Také máte rádi vůni nového auta, které právě opustilo brány továrny či zázemí autorizovaného prodejce aut? Rádi si užíváte řízení vozu, v němž před vámi ještě nikdo neseděl? Se službou Click&Drive můžete mít nejnovější model auta každý rok, aniž byste museli auto kupovat či platit náklady spojené se servisem a pojištěním. S Click&Drive Vaše nové auto nikdy nezestárne.

S pořízením nového vozu je spojena celá řada nepříliš populárních úkonů - od nahlašovací povinnosti na úřadech, přes pojištění až po servis, a také a především spousta nákladů. Startupový projekt Click&Drive myslí na uživatele, kteří rádi zakoušejí něco nového, dynamického a přitom se nechtějí vázat. V případě pořízení osobního vozu nabízí otevřenou možnost vyzkoušet každých dvanáct měsíců nový model auta, aniž by jeho nový majitel musel vynakládat finanční hotovost či uzavírat leasing na koupi osobního vozu.

Click and Drive nabízí za pevně stanovený měsíční poplatek možnost pořízení zcela nového vozu určeného na míru Vašim momentálním potřebám a přáním, přičemž poplatek zahrnuje pronájem vozu, servisní poplatky, pojištění, provozní a další náklady. Vy si už jen užíváte jízdu. V aktuální nabídce Click&Drive jsou vozy značky Škoda, BMW, dále pak Peugeot, Dacia, Hyundai, Kia. Pokud Vám daný model přestane po 12 měsících užívání vyhovovat, vyměníme Vám jej za nový. Pouze sedm dnů bude trvat, než bude stát nový vůz před Vaším domem.

A jak Click&Drive funguje? Zvolený vůz si nakonfigurujete online dle Vašich preferencí. Zvolte si výši měsíční platby a vyberte si auto, o které byste měli zájem. Pošlete poptávku a my se pustíme do práce. Auto si pak vyzkoušíte během testovací Jízdy, a pokud s ním budete spokojeni, odjedete v něm rovnou domů.


http://www.clickdrive.cz/?v=1

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah