Tesla u modelů S a X přidává jako marketingový tahák nabíjení zdarma | E15.cz

Tesla u modelů S a X přidává jako marketingový tahák nabíjení zdarma

Ondřej Mára - Auto.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Výrobce automobilů Tesla vrací do hry nabídku, kterou šéf této značky Elon Musk kdysi nazval neudržitelnou. Noví zájemci o prémiové modely S a X získají nabíjení na takzvaném Superchargeru zdarma.

Tesla nabízela neomezené nabíjení na stanicích Supercharger zdarma pro nové Modely S a X již od jejich představení, díky čemuž dokázala motivovat ke koupi poměrně široké spektrum zákazníků. Nabídka byla obzvláště výhodná pro všechny, kteří najezdí velké množství kilometrů: po vysoké vstupní investici už totiž jezdili takřka zadarmo.

Po pár letech však Tesla tento bonus z nabídky stáhla a nabízela neomezené respektive zvýhodněné nabíjení na Superchargeru například jako odměnu u svého referenčního programu, nebo při prodeji starších kousků ze svého inventáře. Když pak Elon Musk dostal v září minulého roku dotaz, zda Tesla nabídku vrátí po vstupu na asijský trh, sám ji zkritizoval.

Pokračování článku najdete na webu auto.cz>>>>

Autor: Ondřej Mára - Auto.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.