První česká značka již letos v Pařížské ulici | e15.cz

První česká značka již letos v Pařížské ulici

Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Již 27 let je ALO diamonds, česká klenotnická značka, leadrem na českém a slovenském trhu ve výrobě a prodeji diamantových šperků a diamantů. Po dobu svého působení se značka ALO diamonds stala synonymem pro luxus a kvalitu a svými diamantovými šperky dosáhla světového uznání.

ALO diamonds, jako první klenotnická česká značka a výrobce diamantových šperků, otevře na podzim roku 2022 svůj butik na nejprestižnější pražské adrese – v Pařížské ulici. Alojz Ryšavý, zakladatel a CEO ALO diamonds říká: „Otevření butiku v Pařížské ulici je dalším logickým krokem v rozvoji naší značky, která reprezentuje to nejlepší z českého klenotnictví.“ Tím se zařadí mezi známé klenotnické domy v Pařížské ulici, jako je Tiffany & Co., Cartier nebo Bvlgari.

Autor: ALO diamonds

Jako svůj jedenáctý projekt pro ALO diamonds jej navrhuje světoznámý holandský designér Marcel Wanders, který realizoval designové projekty pro společnosti Louis Vuitton, Alessi či Bisazza po celém světe a butik ALO diamonds se tak stane pýchou Pařížské ulice. Jedinečný styl a umělecký design doplní unikátní kolekce luxusních šperků a návštěva butiku se tak pro vás stane nezapomenutelným zážitkem, který si nenechte ujít.

Kreativní ateliér společnosti ALO diamonds patří mezi největší v Evropě a disponuje klenotníckými technologiemi na nejvyšší úrovni. Diamanty a drahokamy jsou vybírány na světových burzách a návrhy šperků vznikají přímo v ateliéru ALO diamonds v Praze. Společnost si zakládá na provedení v nejvyšší kvalitě, proto výroba šperků pochází z vlastní dílny, kde je pečlivě kontrolována. Šperky z dílny ALO diamonds jsou oblíbenou ozdobou známých osobností a mezi jejich tváře patří i česká wimbledonská vítězka Petra Kvitová, náš český tenisový klenot.

Autor: ALO diamonds

Nicméně šperky této značky nejsou jen nevšední a luxusní okrasou. Díky své kvalitě, zpracování a použitým materiálům jsou často využívány jako investiční příležitost. Designové šperky z dílny ALO diamonds tak mohou nejen potěšit jako nadčasový, luxusní dárek, ale zároveň jsou i investicí, jejíž cena rozhodně neztrácí časem na hodnotě a stane se rodinným dědictvím.  

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah