Invelt představil nové BMW, nabízí ho ve čtyřech variantách | E15.cz

Invelt představil nové BMW, nabízí ho ve čtyřech variantách

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Prodejce automobilů Invelt představil nový model sedanu BMW řady 5 G30. Novinka byla poprvé k vidění v pražském a plzeňském showroomu.

Nový model má být oproti svému předchůdci o sto kilogramů lehčí a zároveň mít sníženou spotřebu o dvanáct procent. Podle prodejce by sedan měl mít pokročilou technologii tlumení a odlehčenou brzdovou soustavu. Jízdní dynamice má pomoci integrální aktivní řízení a inteligentní pohon všech kol BMQ xDrive.

Nové BMW lze ovládat gesty, dostupná je funkce parkování na dálku. Pětkový sedan BMW byl uveden na trh se čtyřmi možnostmi pohonu: BMW 520d, BMW 530d, BMW 530i, BMW 540i. Od března bude k dispozici: 530e iPerformance, 520d EfficientDynamics edition a M550i xDrive.

Společnost Invelt dosáhla v roce 2016 celkový obrat 2,3 miliardy korun, oproti roku 2015 jde o sedmiprocentní navýšení. Invelt je v Česku historicky prvním dealerem, který prodal více než tisíc vozů z jednoho showroomu.

„Nejvýznamnější jsou pro nás samozřejmě prodeje řady 5. Minulý rok se jednalo o klíčový podíl (238 kusů), přestože se jednalo o poslední prodejní rok stávajícího modelu. Nová G30 je předurčena k dalšímu posílení naší pozice v segmentu manažerských aut,“ říká Pavel Baštář, generální ředitel Inveltu.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.