Streamovací služby: HBO na nové platformě nabídne nový díl Přátel | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Na trh streamovacích služeb přichází HBO s novou platformou. Nabídne nový díl Přátel

ČTK

Na rostoucí trh se streamovacími službami přichází nový hráč - společnost HBO Max. Od středy nabídne mediální obsah firmy WarnerMedia, stejně jako vlastní nové pořady.

HBO Max do své nabídky zařadí i starší oblíbené seriály, například South Park nebo Přátelé. K posledně jmenovanému při této příležitosti vznikl i speciální nový díl. Jeho služby ale budou dražší než konkurenční Disney+ nebo Netflix.

HBO Max přichází na trh v době, kdy je značná poptávka po nových filmech a seriálech, protože kvůli koronavirové krizi více lidí zůstává doma. Zároveň se ale vinou opatření proti pandemii snižují příjmy potenciálních zákazníků nové služby.

Herci ze seriálu Přátelé po letech společně natočí další díl

Společnost nabídne přes deset tisíc hodin videoobsahu z dílny studia Warner Bros a televize HBO. Budou mezi nimi i pořady pro děti, jako je zábavně vzdělávací Sesame Street (Sezame, otevři se), který odvysílala i Česká televize, anebo nový zábavný dětský pořad The Not Too Late Show with Elmo, vytvořený pro HBO Max na jeho základě. Chybět nebude ani vlastní baletní soutěž Legendary nebo nový karanténní kuchařský pořad s americkou herečkou a zpěvačkou Selenou Gomezovou.

Společnost Walt Disney si za streamovací službu Disney+ měsíčně účtuje zhruba 170 Kč a podle posledních zveřejněných údajů má kolem 50 milionů předplatitelů. Konkurenční Netflix, který měl v prvním čtvrtletí téměř 183 milionů platících zákazníků, za svou streamovací službu měsíčně požaduje 320 korun. U HBO Max pak zájemce zaplatí zhruba 370 korun za měsíc.

Jaroslav Dušek: Koronavirus nevypadá jako strašná smrtící bomba
Nynější role nenabízejí převtělovaní kvůli své plochosti, říká Tatiana Dyková

 

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!