Šnobrova hotelová síť expanduje, koupila areál v Orlických horách | E15.cz

KoronaHelpdesk E15

Jak ekonomicky přežít koronavir

Více k tématu

Šnobrova hotelová síť expanduje, koupila areál v Orlických horách

Štěpán Bruner

Štěpán Bruner

Síť rekreačních areálů Amenity Resorts se na konci loňského roku rozšířila o komplex Alfa Resort v Deštném v Orlických horách. Hotel s přilehlými chatami projde rekonstrukcí, pro zákazníky se otevře v příštím roce.

Transakci oznámil na Twitteru většinový vlastník Amenity Resorts a minoritní akcionář ČEZ Michal Šnobr. Resort v Deštném zatím společnost převzala jen majetkově. „Do konce zimní sezóny jej řídí původní provozovatel. Po 31. březnu mu vyprší smlouva a my se pustíme do rekonstrukce,“ uvedl pro E15 Šnobr.

Přestavba se zaměří především na celkové zvýšení úrovně resortu. „Vnitřní dispozice změníme na standard čtyřhvězdičkového hotelu. Rozšíříme restauraci, zvětšíme konferenční sál, vybudujeme wellness a zrekonstruujeme bazén,“ popsal rekonstrukci Šnobr. Kapacita areálu zůstane na 150 lůžkách. Celková výše investice včetně přestavby nepřesáhne sto milionů.

Šéf ČEZ Beneš vydělal na akciích firmy 16 milionů. Vedení svému podniku nevěří, vzkázal Šnobr

Amenity Resorts investují do rekreačních areálů. Nyní provozuje ubytovací komplexy ve Špindlerově Mlýně, na Lipně a v České Kanadě. V areálu u Nové Bystřice nyní buduje nový hotel.

Šnobr hodlá síť rekreačních areálů nadále rozšiřovat. „Máme zájem Amenity Resorts v následujících letech rozšířit o dva až tři hotely podobného charakteru,“ uzavřel investor.

Komentář Michala Šnobra: ČEZ - hádej, kdo přijde na hostinu

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!