Blesku i Reflexu se daří zvyšovat prodaný náklad | E15.cz

Blesku i Reflexu se daří zvyšovat prodaný náklad

Časopis Reflex
Časopis Reflex
• 
ZDROJ: Reflex

vaj

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Mediální dům Czech News Center zaznamenal úspěšný start nového roku. Dařilo se deníku Blesk, Blesk magazínu i časopisům Reflex, Blesk pro ženy, Sport Góóól, Svět motorů a Auto Tip.

 

Deník Blesk si polepšil oproti minulému měsíci o 13,5 procenta na lednových 234 426 prodaných kusů. Vliv na tento nárůst měla čtenářská hra Trhák Blesku. Podobné pozitivní účinky měl Trhák i na nejčtenější časopis na trhu Blesk magazín, který si ve srovnání s prosincem 2016 polepšil o 14 procent, meziročně o tři procenta. Jeho prodaný náklad 339 036 kusů je nejlepším prodejem od května 2015. Navýšení prodeje zaznamenal i Nedělní Blesk, který si v meziměsíčním srovnání polepšil dokonce o 15 procent.

Příznivá čísla hlásí také zpravodajský týdeník Reflex. Jeho lednový prodej 57 763 kusů znamená nejen meziroční nárůst o čtyři procenta, ale také posun zpět na pozici nejprodávanějšího zpravodajského týdeníku.

První měsíc v roce 2017 byl optimistický i pro naše další tituly. Devíti procentním nárůstem oproti prosinci 2016 se může pyšnit i nejčtenější časopis pro ženy Blesk pro ženy. V lednu se prodalo 124 341 kusů. Dobrý start měl i sportovní měsíčník Sport Góóól s 10 356 prodanými kusy, což je oproti prosinci nárůst 13 procent.

Dobré výsledky mají také motoristické tituly mediálního domu CNC, a to i ve srovnání s prosincem 2016. Týdeník Svět motorů v lednu zaznamenal prodej 38 451 prodaných kusů, což znamená nárůst o šest procent, čtrnáctideník Auto Tip se pyšní 20 461 prodanými kusy, které představují nárůst o procento.

Czech News Center je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu.

Autor: vaj

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.