FLEMA přijímá přihlášky | E15.cz

FLEMA přijímá přihlášky

Flemedia na rebrandingu spolupracují s agenturou Cream Prague
Flemedia na rebrandingu spolupracují s agenturou Cream Prague
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
8. ročník soutěže o nejlepší mediální kampaně a kreativní využití médií v Česku a na Slovensku se otevírá pro příjem přihlášek. Mediální agentury, reklamní agentury, zadavatelé nebo média mají čas do 19. července.

Na FLEMA Media Awards se soutěží se v osmi kategoriích – v šesti kategoriích podle mediatypu (nejlepší využití TV, tisku, OOH, rádia, kinoreklamy a digitálních médií) a ve dvou průřezových (Nejlepší kampaň a Nejlepší malá kampaň). Zároveň se uděluje ocenění Inovativní agentura a Inovativní zadavatel a Grand Prix za nejlépe hodnocenou kampaň.

Přihlásit kampaň do soutěže může kdokoli, kdo se podílel na jejím vzniku. Přihlášeny mohou být práce, které byly realizovány na českém nebo slovenském trhu v období od 1. ledna 2012 do 30. června 2013. Přihlášky lze podávat až do 19. července 2013.

Shortlist bude oznámen na mezinárodní konferenci FLEMA Media Conference 20. září 2013 a vítězové budou slavnostně vyhlášeni 17. října 2013 v průběhu galavečera. Závěrečná publikace se všemi shortlistovanými pracemi vyjde 4. listopadu. FLEMA je zařazena do hodnocení Agentury roku.

FLE media awards je oficiálně FLEMA

„V rámci rebrandingu jsme dlouhodobě používanou zkratku FLEMA přijali za nové jméno celé soutěže a všech doprovodných aktivit. Zároveň jsme se rozhodli od sebe více odlišit soutěž a konferenci, takže budeme používat názvy FLEMA Media Awards a FLEMA Media Conference,“ oznamuje zástupce pořadatelů René Jež. Flemedia na rebrandingu spolupracuje s agenturou Cream Prague, která se zároveň stala komunikačním partnerem soutěže. V rámci redesignu byl zároveň spuštěn úplně nový web.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.