Hamé využije v kampani české biatlonisty Soukalovou, Moravce a Šlesingra | E15.cz

Hamé využije v kampani české biatlonisty Soukalovou, Moravce a Šlesingra

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
• 

rap

Share on Facebook Messenger
Hlavní tváří reklamní kampaně potravinářské společnosti Hamé se stanou reprezentanti v biatlonu Gabriela Soukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. Kampaň poběží od začátku příštího roku.

„V kampani se chceme zaměřit zejména na mladší generaci a naše prémiové výrobky. Celou kampaň naplánujeme tak, aby kulminovala v období sportovních vrcholů celé zimní sezóny,“ říká ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé Marcela Mitáčková. TV kampaň vzniká v režii Jakuba Hussara.

Cílem je propojit špičkový sport s běžnými denními činnostmi. Na více si ale diváci musí skutečně počkat do začátku příštího roku,“ naznačuje Mitáčková. Zároveň upozorňuje, že kromě televizních a rozhlasových spotů Hamé počítá také s využitím tisku, internetu a také přímou komunikací se zákazníky včetně spotřebitelských soutěží a ochutnávek. Kampaň připravuje agentura Konektor.

Hamé se do sportovního marketingu vrací po několika letech. V letech 2002 až 2007 bylo generálním sponzorem hokejového týmu HC Hamé Zlín.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.