Komunikaci Tipsportu povede Sochor | E15.cz

Komunikaci Tipsportu povede Sochor

Komunikaci Tipsportu povede Václav Sochor
Komunikaci Tipsportu povede Václav Sochor
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Share on Facebook Messenger
Vedoucím oddělení komunikace skupiny Tipsport se stal bývalý novinář a PR konzultant Václav Sochor.

Aktivity na poli PR a zastřešení externí a interní komunikace mezinárodního holdingu Tipsport bude mít na starosti Václav Sochor.

„Kromě běžných PR aktivit a dalšího rozvoje vztahů s médii bude jedním z prvních úkolů jeho týmu profilovat Tipsport jako atraktivního zaměstnavatele především v oblasti IT a také se podílet na vypracování dlouhodobé strategie CSR aktivit skupiny,“ uvedl k Sochorovu angažmá ředitel divize strategie a rozvoje holdingu Zdeněk Brázdil. Právě pod jeho divizi komunikační oddělení nově spadá. Dosavadní šéf komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek přešel na pozici manažer sponzoringu.

Václav Sochor do Tipsportu přišel z PR agentury Bison & Rose, kde na konzultantské pozici odpovídal za řízení několika klientských týmů. dvanáct let pracoval v české redakci BBC v Londýně a v Praze, v letech 2007 až 2009 vedl časopis Strategie. Poté pracoval jako šéfredaktor zpravodajské stanice Českého rozhlasu Rádio Česko a publisher odborných titulů vydavatelství Economia. Vystudoval politologii na FSV UK.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.