Krutiš se vrací do agentury H1.cz, bude mít na starosti SEO | E15.cz

Krutiš se vrací do agentury H1.cz, bude mít na starosti SEO

Michal Krutiš
Michal Krutiš
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jeden ze zakládajících členů agentury H1 Michal Krutiš rozšíří řady SEO oddělení. Na pozici SEO Strategist bude jedním z tvůrců nové strategie firmy.

„Opouštíme továrny linkbuildingu pro SEO. Vydáváme se novou kreativní cestou. Chceme více propojit všechna oddělení v agentuře tak, aby byly vzniklé strategie maximálně efektivní. Sociální sítě, PR a SEO nyní společně táhnou za jeden provaz. Proto jsme přizvali ke spolupráci Michala, který má široký záběr,“ říká SEO Director Tomáš Vyškočil.

V roce 2005 se Krutiš připojil k Davidu Špinarovi, Marku Prokopovi a Václavu Štruplovi a rozjížděl agenturu H1.cz. Začínal jako expert na SEO a postupem času vybudoval marketingové oddělení agentury. Rovněž řadu let koordinoval odborná veřejná školení v H1.cz, rozšířil počty kurzů a lektorů.

„Na současném pojetí SEO se mi líbí, že „dospělo“ a řadí se mezi plnohodnotné a vyzrálé marketingové kanály. Velkou měrou k tomu přispívá přítomnost Googlu a jeho tlak na kvalitní obsah,“ uvádí Krutiš. Jeho úkolem v H1.cz bude nejenom externí a interní edukace, ale rovněž synergie všech oddělení.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah