O2 TV začala nabízet i novou Pětku a slovenskou TV8 | E15.cz

O2 TV začala nabízet i novou Pětku a slovenskou TV8

O2 TV
O2 TV
• 

red

Share on Facebook Messenger
Digitální televize O2 TV umožňuje od 1. října 2012 naladit novou celoplošnou televizi Pětka, která začne oficiálně vysílat 15. října 2012. V době od 1. do 15. října bude televize vysílat jen upoutávku a odpočet času do slavnostního zahájení. TV kanál Pětka na pozici 19 nahradí Metropol TV, která se přesune na pozici 183.

Od poloviny října tak digitální televize přinese díky Pětce zábavné pořady, reality show, interaktivní a soutěžní pořady. Na obrazovkách se diváci budou moci v hlavním vysílacím čase setkávat se zpěvačkou Ivetou Bartošovu, bavičem Zdeňkem Izerem nebo moderátorem Petrem Vondráčkem. Přes den pak bude Pětka vysílat magazíny o kultuře nebo pořady se zaměřením na maminky a seniory.

Nový televizní kanál připravil stejný provozovatel, který stojí za stanicí Metropol, tedy firma Metropol TV.

Programovou nabídku O2 TV první říjnový den rozšířila také slovenská televizní stanice TV8. Čtyřiadvacetihodinové interaktivní vysílání zaměřené na ezoteriku, věštění, zdraví a krásu určené pro starší generaci diváků lze v O2 TV naladit na pozici 9.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.