Rock for People spojil Staropramen s Gambrinusem | E15.cz

Rock for People spojil Staropramen s Gambrinusem

Rock for People spojil Staropramen s Gambrinusem
Rock for people
• 

rap

Pivovar Staropramen, který letos rozšířil počet sponzorovaných hudebních festivalů, se v případě výročního koncertu Rock for People spojil s konkurenční značkou Gambrinus. Důvodem je fakt, že oba pivovary stály u historie festivalu.

„Výročí dvaceti let jednoho z nejvýznamnějších hudebních festivalů u nás má být především připomenutím jeho dlouhé a zajímavé historie. U ní stály dva pivovary: smíchovský a plzeňský. Proto jsme jako dlouholetý a současný generální partner neměli problém schválit nápad produkce na participaci našeho předchůdce,“ uvedl důvody Jan Vošta, event&sponzoring manager společnosti Pivovary Staropramen.

„Důvodem rozhodnutí pro takovouto spolupráci bylo pivní partnerství a dlouhodobá podpora festivalu ze strany Gambrinus v minulosti,“ řekla mluvčí Kateřina Krásová, mluvčí Plzeňského Prazdroje.

Staropramen letos na Rock for People přišel vedle spolupráce s Gambrinusem a uvedením Carling Cherry Cideru navíc i s projektem „Festivaly bez zábran“, který navazuje na interní projekt společnosti „Sbírej víčka, postavíme….“ Jeho cílem je usnadnit pohyb tělesně postižených fanoušků letních festivalů po samotném areálu a nabídnout jim větší komfort v zázemí.

Partnery letošního Rock for People byl také T-Mobile a Zoot.

Autor: rap
 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!