Sanoma oživuje Svět v obrazech | E15.cz

Sanoma oživuje Svět v obrazech

Vydavatelství Sanoma Media vrací na časopisecký trh značku někdejšího magazínu Svět v obrazech
Vydavatelství Sanoma Media vrací na časopisecký trh značku někdejšího magazínu Svět v obrazech
• 

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vydavatelství Sanoma Media vrací na časopisecký trh značku někdejšího magazínu Svět v obrazech. Obnovený lifestylový titul nabídne reportáže a rozhovory doplněné velkoformátovými fotografiemi. První číslo nového měsíčníku je k dostání ode dneška.

„Navazovat na přetrženou niť není snadné, ale my jsme přesvědčeni, že si značka Svět v obrazech své čtenáře najde a že na tuzemský trh patří. Zcela unikátní formát přináší čtenářům zážitek, který dokonale využívá sílu tisku - tak velké fotografie si lze jen těžko prohlížet na monitoru,“ uvedl šéfredaktor titulu Pavel Traub.

Časopis, který na tuzemském trhu vycházel ve druhé polovině 20. století, má nově formát 28 na 35 centimetrů. Podle vydavatelství nabídne velkorysý layout, postavený na velkoformátových, exkluzivních fotografiích. V prvním čísle se věnuje například reportáži ze zákulisí továrny na filmy, případu kokainové královny Griseldy Blanco nebo vyprávění o pramenech Amazonky. Rozsah časopisu dosahuje stovky stran a stojí 60 korun.

Vydavatelství Sanoma Media vrací na časopisecký trh značku někdejšího magazínu Svět v obrazech Autor:

Vydavatelství Sanoma Media vrací na časopisecký trh značku někdejšího magazínu Svět v obrazech Autor:

Sanoma Media Praha je jedním z největších mediálních domů v Česku. Na trh přináší tištěné tituly Vlasta, Týdeník Květy, Story, National Geographic, Překvapení, Dům & zahrada, Fajn Život, Praktická žena, Traveler či Chuť a styl. Do nabídky patří i weby eStranky.cz nebo Kafe.cz. Sanoma Media Praha je součástí společnosti Sanoma Media Russia & CEE (SMRCEE). Ta patří finskému mediálnímu koncernu Sanoma a zastřešuje aktivity této firmy ve střední, východní a jihovýchodní Evropě.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.